Danışmanlık

Crm Danışmanlığı


Crm Danışmanlığı

HEDEF KİTLEYİ 12’DEN VURMAK İÇİN,PAZAR DİNAMİKLERİNİ FIRSATA ÇEVİRİN!
 
Satış fırsatlarını değerlendirin!

Müşterilerinizi tanıyın!

iletişiminizi güçlendirin!

Karlı ve sadık müşterilerinizi artırın!

Müşteri odaklılık. Müşterisinin gerçek gereksinimlerini anlayıp, ona en yüksek yararı, en uygun koşullarda sunan “Müşteri merkezli” organizasyon ile taleplerin, beklentilerin, eğilimlerin sürekli değiştiği, dinamik ve yoğun rekabet ortamında, müşterinin nabzını tutabilmek ve müşterinin kral olduğu piyasa koşullarında, müşteri geçmişi sorgulamaları, davranış analizini kolaylıkla yapın.
 
Kampanyaların, müşteri memnuniyeti ve sadakatinin ölçümlenmesi. Potansiyel müşterilerin keşfi, fırsatların teşhisi. Müşterileri “marka elçisi”ne dönüştürmek.Çok fazla çeşitliliğe sahip ve rekabet yoğun pazarda, müşteri kazanmak, değişken ihtiyaçlarına yanıt oluşturarak elde tutmak.
 
Müşterisine, onun tercih ettiği yol ve yöntemlerle ulaşarak, müşteri memnuniyetini arttırmak. Müşterisini işinin odağına yerleştirip, onun istek ve beklentilerini fırsata dönüştürmek. Müşterilerini daha iyi tanıyıp karlı müşterileri ayırt etmek.
 
Alternatif satış kanalları ve servisleri geliştirmek. ERP, Satış Sonrası Hizmetler, Teknik Servis uygulamalarını kullanarak;
 
Sipariş, ödeme, teslimat süreçleri tek ekranda izlemek,

Tüm hizmetleri tek elden yönetmek,

360 derece müşterinin görünürlüğü sağlamak.

İnternet tabanlı, uzaktan erişim ve 7/24 çalışabilme esnekliği.

Çok boyutlu analiz. işletmede mevcut çağrı merkezi ve bayi ağlarıyla da entegrasyon.

Müşteri ilişkileri yönetiminde, ihtiyaca göre, ‘tam size göre’ yapılandırılmış bir yönetim modeli ve şirket kültürünün önemli bir öğesi olarak dünya standartlarında çok boyutlu 1000’den fazla analiz ve rapor.

 
Çok daha fazlasını Gtbs Bilgi Sistemleri‘nin CRM danışmanlığı ile müşterilerinize ve satış sürecinize yönelik 1000’den fazla analiz yapabilirsiniz.
 
Müşterilerinizle ilişkilerinizi yönetmek, daha da önemlisi onlarla yakınlaşmak için sistemlerinizi ve süreçlerinizi iyileştirmek üzere danışmanlarımızla görüşün ve işiniz için mükemmel çözümü birlikte hayata geçirelim.
 
 Bizi arayın 0232 435 4827  veya e-posta gönderin info@gtbs.com.tr .