SSS

SSS


GTBS Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş. 2014 yılında İzmir Şubesini açarak hedeflerinde bir kilometre taşı daha oluşturmuş ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi ve Hizmet Yeterlilik Belgesi alarak Türkiye’nin lider yerli danışmanlık firmaları arasında ilk sıralarda yer almayı hedeflemektedir.

GTBS Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş. firmalara Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İş Zekası (BI), İnsan Kaynakları Yönetimi (HR), Gayrimenkul Yönetimi ve e-dönüşüm süreçlerinde kurumlara özgün çözümler üretmek, kurumlara gerekli olan işletme ve üretim hakkında eğitimler vererek gelişimlerine katkı sağlamak ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla Ankara'da kurulmuştur.
firmalara Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İş Zekası (BI), İnsan Kaynakları Yönetimi (HR), Gayrimenkul Yönetimi ve e-dönüşüm süreçlerinde kurumlara özgün çözümler

Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi ve Hizmet Yeterlilik Belgesi alarak Türkiye’nin lider yerli danışmanlık firmaları arasında ilk sıralarda yer almayı hedeflemektedir.