Danışmanlık

Erp Danışmanlığı


Erp Danışmanlığı

ERP İŞ SİSTEMLERİ DANIŞMANLIĞI

internet Çağında “işin Aslı Yönetişim!”

 
En temel rekabet aracınız:
Yönetişim Uygulama Yazılımları

  • Finans
  • Sabit Kıymetler
  • Dış Ticaret
  • Tedarik ve Satış
  • Üretim
  • Kalite
  • Malzeme ve Depo
  • Bordrolama işiniz ne olursa olsun; Yerel-küresel (global) tedarik zincirleri içinde yer edinmek için altyapı.

Üretimde kalitede kusursuzluk, Ekosisteminizle iletişim ve erişimde hız, Zaman ve mekandan bağımsız, esnek çalışma avantajı, işinizde verimlilik ve karlılık, etkinlik, Dünya standartlarında izlenebilir süreçler ölçeklenebilir, esnek bütçelenebilir ve sürdürülebilir yatırım.

 
 HIZLA TAMAMLANAN İŞLER
 

Gtbs Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş. projelerinin danışmanlık süreçlerinin %60’ını 6 aydan kısa sürede tamamlanmıştır.

Kurumsal ihtiyaçların analizinden, system çıktılarının yorumlanmasına kadar uzanan bütüncül bir yaklaşım ile kurumların özgün iş ihtiyaçlarına göre yapılandırılır.
 
 Kontrol sizde!
 
 E-imza sertifikasyonu, imza gerektiren tüm süreçleri elektronik ortamda sürdürmeyi, anlaşmaların imzalanması için uzun kargo süreçlerinden ve arşiv dolusu basılı belgelerden tasarruf sağlar; onay süreçlerinde ve güvenlik amacıyla ekran girişlerinde de kullanılır. Kullanıcı bazında kişiselleştirilebilir ekran içeriği ile ajanda takibi, çevrim içi ve dışı mesajlaşmayı kolaylıkla yapabilirsiniz.
 
 Şirketler Grubu yapısını destekleyen altyapı, otomatik grup içi işlem, ortak satın alma, finansal ve mali yapı entegrasyonu.
 
 Üçüncü parti firmalar ile (banka, tedarikçi, müşteri) esnek entegrasyon, kullanıcı kolaylığı ve iş takibi.
 
 istenen tüm veriler .pdf, .xls ya da .csv biçemlerinde programdan dışarıya aktarılabilir.
 
 Neden ERP?
 
Güvenilirlik: Proje öncesinde yapılan kurumsal check-up ile ihtiyaçlar danışmanlar tarafından belirlenerek şirket yöneticileriyle paylaşılır; projenin kapsamı, takvimi ve maliyetini önceden bilmeleri sağlanır.

Geliştirilebilir altyapı: Üzerinde kurumun kendisine özgü uygulamalar geliştirmesine elverişli bir altyapı sunar. Veritabanı bağımsız mimari vardır.

7/24 çalışabilme: İnternet tabanlı alt yapısı ile istenildiği zaman, istenilen noktadan sisteme bağlanmayı mümkün kılar.

Entegrasyon: Üretimden dağıtıma, stoktan lojistiğe tüm süreçleri tek bir altyapı üzerinde entegre eder. Diğer çözümlerle de bütünleşik çalışır.

işlevsellik: Şirketinizin iş yapış tarzı ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilir.

Çoklu dil seçeneği: Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca, Rusça, Azerice, Farsça, Arapça, Fransızca olmak üzere sekiz farklı dilde kullanılabilir.

Karar desteği: Her kademeden çalışanın kararlarını tahmine değil, veriye dayalı olarak verebilmesini sağlar.

Şirket içi paylaşım olanağı: Analiz edilen verileri, tüm çalışanların paylaşımına açar.

Güçlü teknoloji: Anlaşılabilir ve açık bir mimariye sahip veri tabanı üzerinde çalışır.

Fiyat avantajı: Benzerlerine oranla toplam sahip olma maliyeti düşüktür.

Danışmanlık desteği: Kurulum aşamasında ve sonrasında da Uyumsoft’un danışmanlık hizmeti sürer.

Güncelleme garantisi: Dünyadaki teknolojik gelişmeler paralelinde sürekli güncellenen çözümler sayesinde daima ileri teknolojinin nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yaygınlık: Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce şirket tarafından verimlilik aracı olarak; ayrıca 15 üniversitede eğitim aracı olarak kullanılmaktadır.

Görüntüyü metne dönüştürme: Optik Karakter Tanıma (OCR), e-ortamdaki görüntüler üzerindeki metinleri okuyarak ASCII koda dönüştürebilir.

Gtbs Bilgi Sistemleri’nin danışmanlığını yaptığı ERPmodülleri:
 
 Finans Yönetimi
 Malzeme ve Satış/Satın Alma Yönetimi
 Üretim Yönetimi
 Kalite Yönetimi
 Sabit Kıymetler Yönetimi
 Dış Ticaret Yönetimi
 Depo Yönetimi
 Bordro Yönetimi
 Sistemlerinizi ve süreçlerinizi Gtbs Bilgi Sistemleri Erp Danışmanlığı ile iyileştirmek üzere danışmanlarımızla görüşün ve işiniz için mükemmel çözümü birlikte hayata geçirelim.
 
 Bizi arayın 0 232 435 4827 veya eposta gönderin info@gtbs.com.tr