Kurumsal

Biz Kimiz


GTBS Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), İnsan Kaynakları Yönetimi (HR), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İş Zekası (BI),  Gayrimenkul Yönetimi ve e-dönüşüm süreçlerinde kurumlara özgün çözümler üretmek, özel yazılımlar geliştirmek, işletme ve üretim yönetimi eğitimleri vermek ve danışmanlık hizmetleri üretmek amacıyla Ankara`da kurulmuştur.

 GTBS Bilgi Sistemleri, kurulduğu günden beri ulusal ve uluslararası platformda öncü yazılım ve danışmanlık firması olmayı hedeflemektedir. Farklı sektör bilgisi ve teknolojik yetkinliği, genç ve dinamik kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Müşteri talep ve beklentilerini anlayarak hizmet sunmaktadır.

GTBS Bilgi Sistemleri, özel proje çalışmaları, sektör bazlı ürünleri, danışmanlık ve eğitim çalışmaları ile profesyonel bir hizmet şirketidir. Yeni fikirler üreten ve sürekli öğrenen GTBS Bilgi Sistemleri, müşterilerinin talep ve beklentilerini anlayarak müşterilerine rekabet gücünü arttırıcı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklılık ilkesiyle süreçlerini sürekli yenileyerek ve geliştirerek müşterilerine kalite, fiyat ve zaman avantajı sağlamaktadır.

 Şirketimiz; 2014 yılında İzmir Şubesini açarak hedeflerine ulaşma anlamında önemli bir adım daha atmıştır. Dosyalar